Kim jesteśmy?

Patrzysz na zdjęcia poniżej i już wiesz jak wyglądamy, może nas znasz bo już u Ciebie byliśmy, a może dopiero myślisz czy nas do siebie zaprosić. Wszystkie nasze projekty niezależnie od ich charakteru zbieramy w jednym miejscu, a od pewnego czasu nazywamy to miejsce Projektbox. Zwiedzając zakładkę realizacje szybko zorientujesz się co potrafimy. Łączy nas wspólne doświadczenie, wieloletnia współpraca i specjalizacja w rozwiązywaniu najbardziej nietypowych zagadnień technicznych w materii szkła budowlanego, stali nierdzewnej oraz systemowych rozwiązań aluminiowych dla budownictwa. Dajemy gwarancje najwyższych standardów, a każdy nasz projekt jest w pełni zindywidualizowany.

Piotr Bogusławski

Piotrek nie rusza się z domu bez porannej kawy i kropka. Jest optymistą, jego zdaniem szklanka wody jest w połowie pełna. W pracy przywiązuje szczególną uwagę do detali. Prywatnie lubi wycieczki w nieznane, nierzadko na dwóch kółkach i piłkę nożną, ale nie taką oglądaną z perspektywy kanapy. W chwilach relaksu można go spotkać z dobrym kryminałem w ręce.

Kamil Adamczyk

Z wykształcenia Inżynier i humanista jednocześnie, brodacz z wyboru, umiarkowany realista. Pasjonat dwóch kółek, miłośnik górskich wycieczek a także fotografii. Fan nowoczesnego designu i stylu skandynawskiego.Projektbox 2019

Balustrada szklana Kraków | Ścianki szklane Kraków | Drzwi szklane Kraków | Kabiny prysznicowe na wymiar

Call Now Button